הערכת מצב, מועצה אזורית גזר, 22/3/2020: 🔺 נכון להבוקר, אין ח ...

מזכירות • 22/3/2020 כניסות

הערכת מצב, מועצה אזורית גזר, 22/3/2020:

🔺 נכון להבוקר, אין חולי קורונה במועצה אזורית גזר, וזאת על פי נתונים שמועברים אלינו באופן תדיר ממשרד הבריאות ופיקוד העורף. אנא המנעו מלהפיץ שמועות שווא. אנו מבטיחים לעדכן אם וככל שהמצב ישתנה.

💫 טיפול במקרי חירום – מחלקת השירותים החברתיים פועלת לעזור למשפחות שצריכות שנושיט להן יד: 👵🏼 חלוקת ארוחות חמות לקשישים. 👨‍👩‍👧‍👦 סל מזון למשפחות נזקקות, בסיוע מפעל הפיס. 🧩 טאבלטים למבוגרים עם צרכים מיוחדים, בסיוע קרן שלם. אנחנו כאן בשבילכם. העזרה נעשית באמצעות מתנדבים - מעוניינים להתנדב? המועצה ממשיכה לרכז את המתנדבים בקהילה - bit.ly/39a8LiD

🖥 למידה מרחוק - בעקבות פנייה של ראשי רשויות בארץ לראש הממשלה, בהובלתי והובלתה של ראשת מועצה אזורית דרום השרון, להתערב ולהשיב את הלמידה מרחוק, ראש הממשלה התערב והורה להחזיר את הלמידה מרחוק גם בבתי הספר הייסודים וחטיבות הביניים. יחד עם זאת, ההוראה עוד לא יצאה מהסתדרות המורים. המורים המסורים שלנו ממשיכים לקיים פגישות חברתיות-רגשיות סדירות עם כלל כיתות הלימוד במועצה, ובקרוב ישובו ללמידה מרחוק - באמצעות הסכמה של הסתדרות המורים או במסגרת שתופעל על-ידי המועצה.

👨🏼‍🦳כיתת הוותיקים שלנו גם היא ממשיכה ללמוד, גם בעת זאת, בתמיכת המועצה.

🌹צוותי חירום יישובים – ממשיכים לפעול כל העת.

👷🏼‍♂ במועצה נמצאים העובדים החיוניים אשר מבטיחים שתקבלו את כל השירותים החיוניים. יחד עם זאת, איננו מקיימים קבלת קהל. פניות יעשו אך ורק באמצעות המוקד, טלפון ודואר אלקטרוני.

💕 טו-גזר - ערוץ קהילתי של שידור תכנים מהמועצה אליכם פועל בערוץ הפייסבוק של המועצה: עדכונים מראשת המועצה, שעות סיפור מגננות, טיפים מהשירות הפסיכולוגי, שיעורי ספורט מהחוגים ועוד. אנחנו רואים יותר ויותר מצטרפים - ומחכים לכם שם.

🥗 עסקים מקומיים - באתר המועצה רשימה של עסקים מקומיים שיכולים להגיע עד אליכם או שאתם יכולים לבוא לקחת מהם מזון, ביצים, לחם, ירקות טריים ועוד. עסקים - אנא המשיכו להרשם כדי שנוכל לתת לכם במה - bit.ly/2QgVYEq.

🩸תרומת דם - המועצה חברה למד״א שתערוך תרומות דם השבוע ברחבי המועצה. מועדים וכללי התנהלות לאור המצב, ואנשי צוות ייעודים עימם ניתן ליצור קשר על מנת לקבוע מועד ספציפי לתרומת דם - יפורסמו באתר המועצה ובפייסבוק המועצה.

🔹 אנא הקפידו לקיים את הוראות משרד הבריאות בנוגע לריחוק חברתי - הקפידו לצאת מהבית רק לעבודה, לרכישות חיוניות של מזון ותרופות, קבלת שירות רפואי, תרומת דם, הפגנה, ספורט עד 2 אנשים, לתפילה, לוויה או חתונה, הליכה עם הכלב או טיול משפחתי קצר. רק יחד נוכל להשטיח את עקומת ההדבקה ולהבטיח חזרה לשגרה.

שלכם, רותם ידלין, ראשת המועצה